Subskrypcja suplementów HIRO.LAB

HIRO.LAB Blog Subskrypcja suplementów HIRO.LAB

Jeśli masz swoje ulubione suplementy, które regularnie stosujesz możesz w prosty sposób zadbać o ich stały zapas. W HIRO.LAB od teraz możesz skorzystać z możliwości subskrypcji wybranych przez Ciebie produktów. Zyskujesz nie tylko pewność, że nigdy nie zabraknie Ci ulubionych suplementów, ale również otrzymasz je w atrakcyjnej cenie z dostawą do domu w wybranym terminie!

Subskrypcja suplementów HIRO.LAB to oszczędność czasu i pieniędzy. Dzięki niej nie musisz pamiętać o kończących się odżywkach czy witaminach. Wystarczy, że wybierzesz produkty, które chcesz otrzymywać, wybierzesz termin dostaw i dodajesz płatność podając numer karty, z której będzie automatycznie pobierana opłata za każde zamówienie. O całą resztę zadbamy my!

Jak działa subskrypcja suplementów HIRO.LAB?

Nasza subskrypcja działa w bardzo prosty sposób. Aby z niej skorzystać wystarczy wykonać kilka kroków. Przede wszystkim, jeśli nie posiadasz konta na stronie naszego sklepu internetowego, to musisz je założyć. Rejestracja nie zajmuje wiele czasu, a zyskasz dostęp nie tylko do subskrypcji, ale również do innych funkcjonalności, które mogą być przydatne podczas robienia zakupów w HIRO.LAB.

Po udanej rejestracji konta możesz przejść do opcji subskrypcji. W niej wybierasz produkty, które chcesz aby były do ciebie regularnie dostarczane. Do Twojej dyspozycji są wybrane artykuły dostępne na stronie naszego sklepu. Znajdziesz je w kategorii menu Subskrypcja, są tam nie tylko suplementy, ale zdrowa żywność. Po wybraniu interesujących Cię produktów przejdź do kolejnego kroku, w którym ustalasz datę regularnych dostaw oraz adres, na który mamy dostarczyć paczki.

Jednym z ostatnich etapów aktywacji subskrypcji jest dodanie swojej karty, z której będą pobierane automatyczne opłaty za paczki z wybranymi przez Ciebie produktami. Dzięki temu nie musisz pamiętać o wykonywaniu przelewów manualnie ani płacić za przesyłki przy odbiorze. System automatycznie pobierze opłatę za produkty i nada do Ciebie przesyłkę.

W finalnym kroku wystarczy sprawdzić czy podane informacje są w pełni poprawne. Jeśli tak, to wystarczy potwierdzić subskrypcję. Teraz jedyne co musisz zrobić to czekać na swoją pierwszą dostawę ulubionych suplementów do domu!

Atuty cyklicznych dostaw z HIRO.LAB

Jest wiele powodów, dla których warto skorzystać z subskrypcji produktów HIRO.LAB Przede wszystkim jest to oszczędność Twojego czasu. Nie musisz stale pamiętać o kończących się odżywkach, które stosujesz regularnie, i jechać do sklepu stacjonarnego, aby uzupełnić ich zapas. Dzięki dostawom nie musisz specjalne jeździć do sklepu ani poświęcać cenny czas na każdorazowe zamówienie ulubionych produktów, gdyż kurier cyklicznie będzie je dowoził na podany przez ciebie adres.

W modelu subskrypcji samodzielnie wybierasz terminy w jakich mają być dostarczane produkty HIRO.LAB, zatem zanim skończą Ci się suplementy, zapewnimy ich zapas. Paczki mogą być dostarczane raz na dwa tygodnie, w opcji miesięcznej czy dwu miesięcznej. Ty decydujesz, jak często potrzebujesz wybranych produktów i ustalasz regularność dostaw.

Kolejną zaletą subskrypcji jest gwarancja dostępności towaru. Pewnie wolisz unikać sytuacji, gdy kończy się ulubiona odżywka, którą stosujesz regularnie, i akurat nie jest ona dostępna w sklepie. Z subskrypcją unikniesz takich zdarzeń. Mając potwierdzone stałe zlecenie, zadbamy o rezerwację wybranych przez Ciebie produktów w naszym magazynie, aby doręczyć Ci kompletną paczkę na czas!

Subskrypcja w HIRO.LAB to również oszczędność pieniędzy. W podziękowaniu za zaufanie i wybór regularnych zakupów w naszym sklepie dostajesz od nas rabat.

Na uwagę zasługuje również łatwa forma płatności za subskrypcję. Zamawiając cykliczne dostawy wybranych przez siebie produktów nie musisz każdorazowo pamiętać o opłacaniu paczek. Podpinając swoją kartę do systemu, należności za produkty będą pobierane automatycznie. W ten sposób nie musisz pamiętać o manualnym wykonywaniu przelewów czy wcześniejszym przygotowaniu gotówki, aby zapłacić za paczkę kurierowi.

Warto dodać, że subskrypcją produktów możesz zarządzać z poziomu profilu klienta na naszej stronie. W każdym momencie możesz zmienić adres dostaw kolejnych paczek. Oczywiście z subskrypcji możesz bez problemu zrezygnować bez podawania przyczyny.

Zalety subskrypcji suplementów:

  • stała, niższa cena produktów;
  • gwarancja dostępności towaru;
  • oszczędność czasu;
  • możliwość edycji kolejnych zamówień;
  • terminowe przesyłki;
  • dostawy na wybrany adres;
  • wygodny system płatności;
  • rezygnacja w wybranym momencie.

Data publikacji:
0